SHERBIMET TONA

ZGJIDHNI ATE QE JU DUHET

Web Developement

Go to Ndertim Website

Ndertim Website

Procesi yne i dizenjimit fokusohet ne objektivat e komunikimit, udhezimet e markave, audiencen e targuar dhe objektivat e shitjeve per te prodhuar nje website i cili i pershtatet nevojave te kompanise tuaj. (Website Prezantues,Website Reklamues,Website booking,Website Shoping). Kliko mbi kategorine e sherbimit per me shumë informacion.

Sisteme menaxhimi per biznesin tuaj

Nese website apo aplikacioni juaj kerkon llogjike biznesi, integrim me ndonje sistem te jashtem ose cdo opsion shtese qe i pershtatet biznesit tuaj, Bozo Servicies eshte zgjedhja e duhur per ju.(Web App menaxhimi te dhenash,Web App per pika shitjesh,Web Appper menaxhimin e linjes se prodhimit,Web App per menaxhimin e bizneseve si Hotel,Bar dhe Restorant)

E-Commerce

Kërkoni të rrisni shitjen e produkteve tuaja? Doni të zhvilloni një fushatë marketingu për produktet tuaja por nuk dini se kë të zgjidhni? E-Commerce është zgjidhja ideale per shitjen e produkteve tuaja, duke bërë të mundur në të njëjtën kohë reklamimin e produktit përball një range shum më të gjërë të klientëve dhe shitjen e produktit on-line 24/7/365 edhe kur ambjenti juaj është i mbyllur.

Ndertim website vetëmenaxhues

Website-t tona ofrojne nje nderfaqe menaxhuse te permbajtjes se website tuaj (CMS), duke ju dhene juve mundesine per te menaxhuar websiten tuaj pa qene nevoja per te qene “Ekspert ne programim apo IT”.

Call Center – CRM

Agent CRM eshte sistemi i pare Shqiptare funksional per te gjitha llojet e call centerave dhe i akseshushem nga cdo paisje kompjuterike. Me gamen me te madhe te funksionaliteve, i pershtatur per Call Center-at Shqiptar, Agent CRM eshte programi me stabel per biznesin tuaj duke u krahasuar me CRM me te mira ne tregun boteror!

Domain & Hostim per faqen tuaj

Bozo Services ofron hosting and domains me cmimet me te arsyeshme ne treg. Dedikimi yne per ti sherbyer klienteve eshte maksimal. Mendoni per ne si skuadra juaj e web development – vetem nje telefonate larg.

Strategji & Konsulence

Keni nje ide? Ne mund te ndihmojme cdo kompani te re te nise hapat e saj te pare ne rrugen drejt suksesit. Ne mund tju ndihmojm te zgjidhni problemet tuaja te menaxhimit apo merkatingut ne biznesin tuaj.

Online Marketing

Optimizimi ne search engine (SEO), email marketing, affilliate & landing pages, integrim ne programe 3rd-party – Ne jemi ketu per te mbeshtetur rritjen e biznesit tuaj.

Përse të ndërtoni një website?

NA KONTAKTO DUKE

Rreth Nesh

Your partner towards success!

Bozo Services e specializuar në fushën e teknologjisë së informacionit, është e dedikuar në integrimin e teknologjisë në sa më shume aspekte të jetës së përditshme dhe biznesit duke sjellë kështu një mundësi për të gjitha subjektet qe akoma nuk janë të informuar se si teknologjia mund ti ndihmoje për të menaxhuar, reklamuar apo për të rritur eficencen në biznesin ose organizatën e tyre. Bozo Services, e themeluar në 6 shkurt 2018, vjen në tregun Shqiptarë me misionin për të rritur kualitetin në fushen e web development duke ofruar gamën më të gjërë të shërbimeve nga faqet web, dhe cdo lloj aplikacioni tjetër në këtë fushë. Gjithashtu Bozo Services ofron konsulencë në fushën e teknologjisë duke ndihmuar klientët të bëjnë zgjedhjen e duhur për adaptimin e teknologjisë në biznesin e tyre! Synimi ynë eshte te rrisim biznesin tuaj në mjedisin e teknologjisë, na besoni ne dhe ju mbetet vetëm të prisni rezultatet që gjithmonë keni dëshiruar!

  • PERKUSHTIM

  • SERIOZITET

  • ZGJIDHJE PER PROBLEMIN TUAJ

Partneret Tane

KONTAKTO